Google Street View | Trusted


Street View | Trusted

Google pro Vás připravil službu Street View | Trusted, která využívá technologie známé z Google Street View. Jde o vysoce kvalitní 360° interaktivní virtuální prohlídku vnitřních prostor firmy, díky které se uživatelé mohou projít po Vašem podniku stejně, jako se procházejí po ulicích prostřednictvím Street View. Vaši potenciální zákazníci si tak mohou Váš podnik projít ještě dříve, než ho navštíví osobně, a získají tak lepší představu o tom, jak to u Vás vypadá.

Prohlídka se zobrazuje ve všech zařízeních (počítač, tablet, mobilnfí telefon) přímo ve výsledcích vyhledávání Google, na Mapách Google a v Google+. Je to moderní forma propagace, díky níž získáte skvělý způsob, jak se pochlubit interiérem, atmosférou a jedinečnými kvalitami svého podniku. Prohlídku i fotografie můžete velmi jednoduše umístit na Váš web, sdílet na sociálních sítích, zasílat e-mailem a využít i pro Vaše propagační materiály, a zaujmout tak ještě více zákazníků.

A pokud ještě nemáte webovou prezentaci? Vytvořením virtuální prohlídky Street View | Trusted získáte zdarma stránku Google+, na které můžete mít veškeré informace o podniku, fotografie a kontakty. Jednoduše, profesionálně a celosvětově!

Zákazníkům umožníte nasát atmosféru na dálku, aby se pak se mohli vydat do známého prostředí. Je to skvělá forma prezentace pro restaurace, kluby, hotely, bary, kavárny, showroomy, obchody, fitness centra, autosalony, kongresová centra, kosmetické a kadeřnické salony a spousty dalších podniků.

Při současném využití služby Google AdWords, jejíž nastavení je součástí balíčku, získáte perfektní zápis, který se bude zobrazovat vždy na prvních pozicích ve vyhledávání!

Dobrý fotograf Google

Jsem držitelem certifikátu od společnosti Google Dobrý fotograf Google, protože jsem prošel oficiálním školením a splňuji její celosvětově nastavené standardy kvality pro pořizování fotografií objektů a panoramatických fotografií, jejich nahrávání, úpravu a konečné zveřejnění ve službách Google.

Jako profesilnální fotograf architektury nabízím jistotu nejkvalitnější virtuální prohlídky a fotografií. Vždy se snažím zdůraznit jedinečné vlastnosti firmy, a tak současně s prohlídkou ode mě získáte reprezentativní fotografie, které budou umístěny společeně s 360° prohlídkou ve výsledcích vyhledávání Google, na mapách Google a v Google+. Stejně jako prohlídka se i tyto fotografie stávají po zaplacení Vaším majetkem a můžete je tak volně využít pro své marketingové potřeby.

Nezávazná poptávka

Vylepšete svůj zápis ve výsledcích vyhledávání na Googlu
Zobrazte si snímky na Mapách Google